• En
  • ساعت : ۹:۳۶:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 90
  • کد خبر : ۱۶۸۴۰۴
برگزاری مجازی جشن تكلیف فرزندان كاركنان پست همدان
به جهت پیشگیری از انتشارویروس کرونا، آیین جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست همدان به صورت مجازی برگزار شد

برگزاری  مجازی  جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست همدان

به جهت پیشگیری از انتشارویروس کرونا، آیین جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست همدان به صورت مجازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پست همدان :مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست استان همدان  به صورت نمادین بعد از اقامه نماز ظهر و عصر شنبه دوم اسفند  ماه   درجمع تعدادی ازنمازگزاران  و با حضور یکی از فرزندان کارکنان به نمایندگی سایر فرزندان همکاران درنماز خانه اداره کل  پست همدان برگزار گردید.

مدیر کل پست همدان  یکی ازاهداف مهم اجرای جشن تکلیف  را آشنایی  این عزیزان ،با وظایف شرعی و دینی ذکر کرد و گفت: جشن تکلیف یک خاطره شیرین است که دانش آموزان آن را درذهنشان ثبت می کنند.

امیدی در اهمیّت برگزاری این مراسم ،اهمیّت وماهیت عبادت وهمچنین در خصوص شکرانه و سپاس این نعمت که به سن تکلیف رسیده اند ، مطالبی را بیان نمود .

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فرامرزی امام جماعت این اداره کل نیز در خصوص اعمالی که بعداز سن تکلیف واجب می گردد نکاتی را خاطر نشان کرد .

در ادامه لوح سپاس که به امضاء  رئیس شورای فرهنگی  شرکت ملی پست رسیده به همراه کارت هدیه سه میلیون ریالی  به محمد مهدی کلهری به عنوان نماینده فرزندانی که به سن تکلیف رسیده اند ،اهدا شد.

گفتنی است سایر عزیزانی که به سن تکلیف رسیده اند هدیه و لوح سپاس به خانواده ایشان اهدا تا در منزل تحویل ایشان گردد .

بر اساس برنامه ریزی انجام شده توسط شورای فرهنگی شرکت ملی پست  ،تعداد 16 نفر از فرزندان کارکنان  پست استان همدان که در سال 99 به سن تکلیف رسیده بودند،مورد تقدیر قرار گرفتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1400/01/28 13:11
    V5.5.5.0