• En
  • ساعت : ۱۸:۳۵:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 37
  • کد خبر : ۱۶۴۷۱۴
    /  2
نماینده مردم همدان و فامنین :پست می تواند انتخاب اول مردم در دریافت خدمات باشد
در دیدارمدیرکل پست همدان بانماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ،حجت الاسلام احمد حسین فلاحی تصریح کرد با توجه به خدمات بی دریغ پست در ایام وجود ویروس منحوس کرونا،بی تردید پست در تقویت جایگاه خود کوشیده ،لذا می تواند انتخاب اول مردم دردریافت خدمات با شد و نقشی مهم در ارتقا و بهبود سلامت اداری و افزایش رضایتمندی مردم داشته باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین :پست می تواند انتخاب اول مردم در دریافت خدمات باشد

در دیدارمدیرکل پست همدان بانماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ،حجت الاسلام احمد حسین فلاحی  تصریح کرد با توجه به خدمات بی دریغ پست در ایام وجود ویروس منحوس کرونا،بی تردید پست در تقویت جایگاه خود کوشیده ،لذا می تواند انتخاب اول مردم دردریافت خدمات با شد و نقشی مهم در  ارتقا و بهبود سلامت اداری و افزایش رضایتمندی مردم داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی پست همدان: حجت الاسلام احمد حسن فلاحی ضمن تقدیر از زحمات کارکنان پست در تامین هرچه بیشتر رفاه شهروندان  ،افزود پست با توسعه دفاتر و مراکز خود در تمامی شهرها، روستاها و حتی مناطق دورافتاده؛ بستر ارایه خدمات برای سایر دستگاه های اجرایی و دسترسی آسان مردم به این خدمات را فراهم آورده است.

این نماینده مجلس افزود: این بستر گسترده با تعاملی که با سایر بخش ها برقرار می کند می تواند به انتخاب اول مردم در دریافت خدمات و کمک به ارتقا و بهبود سلامت اداری و افزایش سطح رضایتمندی مردم تبدیل شود.

مدیر کل پست استان همدان نیز در این دیدار به ارایه گزارشی از وضعیت پست استان، پیشرفت پروژه ملی جی نف و تشریح طرح تحول دیجیتال پست در سطح شبکه پستی پرداخت.

محمد امیدی با تاکید بر اینکه پست همدان ظرفیت بالایی برای توسعه خدمات به خصوص خدمات نیابتی دستگاه ها و سازمان های دولتی و همچنین کسب و کارهای نوپا دارد، اظهار امیدواری کرد با پیشبرد طرح تحول از این ظرفیت پست استان بیش از پیش بهره برداری شود. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/05/16 12:17
    V5.5.5.0