• En
  • ساعت : ۸:۲۵:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 107
  • کد خبر : ۱۶۴۵۲۵
    /  7
در هفته جاری
جلسه ارزیابی عملكرد پست شهرستان های همدان در سه روز متوالی برگزار شد .
مدیر کل پست استان بر روی فرصت ها ایجاد شده تمرکز کنید

در هفته جاری

جلسه ارزیابی  عملکرد پست شهرستانهای همدان در سه روز متوالی برگزار شد .

مدیر کل پست استان:  بر روی فرصت ها  ایجاد شده تمرکز کنید

جلسه ارزیابی عملکرد سنجه های شاخص رشد درآمدی و جذب ترافیک مرسولات پستی باحضور تمامی مسئولین شهرستانی در سه روز متوالی و به صورت ویدئوکنفرانس و حضوری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پست همدان در هفته جاری  و در سه روز متوالی جلسه ارزیابی عملکرد واحد هاو ادارات پست شهرستانی مورد تجزیه وتحلیل قرارگرفت و راه کارهای موثر درجهت حفظ ترافیک موجود و ورود به بازار های جدید باارزش افزوده بالا مشخص گردید .

مدیرکل پست استان هدف از برگزاری جلسه ارزیابی عملکردرا یاری رساندن و برطرف کردن  مشکلات شهرستان ها و استفاده از خردجمعی در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت ملی پست و رسیدن به نقطه تعادل اعلام نمود.

امیدی با اشاره به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، شیوع و تداوم همه گیری ویروس کرونا  و افزایش سطح آگاهی مردم از خطرات ابتلاء به این بیماری و تحقق شعار در خانه بمانیم افزود شاهد تغییر الگوی خرید مردم هستیم  و خرید های الکترونیکی مورد استقبال عموم قرا گرفته در این برهه زمانی استفاده از خدمات شرکت ملی  پست برای شهروندان،  اقتصادی تر، به صرفه تر و دردسترس تر می باشد .

ایشان در ادامه بحث افزود پست استان باید  بر روی فرصت های پیش آمده  تمرکز نماید و مشکلات و چالش ها را با همت ، همدلی و برنامه ریزی دقیق می توان از پیش رو برداشت .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/05/16 12:17
    V5.5.5.0